Změnit velikost textu
Právě je 11 pro 2017, 18:12

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pro členy.
PříspěvekNapsal: 02 lis 2009, 20:46 

Ahoooj, jen tak náhodou jsem prohlížela web o rapidech a narazila na tuto stránku. Zatím tu je mrtvo ale super bude pokud se to rozjede.

Jinak jmenuji se Katka a s přítelem vlastníme Rapida 130 a 136. Snažíme se aby byly co v nej původním stavu jako např. žádný tuning apod.

http://rapidek.wbs.cz/Uvod.html

Taty jsou mí krasavci. Mám z nich obrovskou radost a mohu děkovat příteli že je mám,protože se mi strašně líbí tento druh škodovky a strašně jsem rapida chtěla.

Tak šup šup at je tu co nejvíc lidiček s rapiďákama.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Pro členy.
PříspěvekNapsal: 09 lis 2009, 17:35 
Administrátor

Ahojky Káťo,

tak Tě tedy vítám i s přítelem mezi rapiďáci :-) no taky jsem tak nějak doufal, že se to časem rozjede, no uvidíme ... přišlo ty stránky s fórem asi trošku pozdě, ale bohužel dřív tak nějak na to nebyl čas ...
Pokud to bude tak nějak v našich silách, tak bysme chtěli tak nějak udělat i někdy nějakej srazík, tak snad to někdy dopadne ...
I kdyby se nás sešlo pár, tak to bude úspěch, nejhorší bude nějak vymyslet nějakej program a tak ...

Tak se mějte zatím fajn, ať vám to dobře jezdí a třeba někdy naviděnou ... nebo aspoň napsanou na fóru :D

Asterix (Jakub)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 lis 2009, 19:08 

Tak uvidíš, snad se to rozjede. Jinak srazy by byly fajn. Kdybyste chtěli někdo se přidat k našemu klubu a přidat se k nějakému výletu tak se ozvěte. Budeme jen rádi. http://www.skodaclub.wbs.cz/

Tak se zatím měj páčko.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13 lis 2009, 19:55 
Administrátor

No uvidíme, snad jo :-) srazík by byl fajn, ale chce to nějak pořádně naplánovat a zorganizovat ... hlavně pak asi bude potřeba něčí pomoc, protože sám nebo ve dvou by to asi nešlo zorganizovat .... uvidíme, třeba něco dopadne příští rok, nebo alespoň nějaký setkání, neofociální bez nějakýho velkýho programu ...

No uvidíme jak bude čas a chuť a peníze :-) ale snad by se mohlo něco brzy vymyslet ....
Jinak jestli máš nějaký známý nebo možnost nějak "upozornit" na tohle fórum nebo na stránky, tak budu jedině rád, hlavně když se někdo bude aktivně podílet na rozvíjení ... vím, že na to každej nemá čas a je toho asi všude už plno ... ale třeba se zadaří :-)

Tak hodně zdaru a mnoho ujetých km zatím !!

Asterix

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2010, 13:07 

Zdarec všichni.Sraz by byl sice prima,ale bohuzel nekteří z nás jsou z daleka.Bohužel mám ted i před maturitou,ale kdyby byl v nejakym rozumnym terminu tak bych velice rad přijel.Sice me auto ted vypada jak omalovanky,ale stejne bych prijel
Zatim se tu mějte s pozdravem Flesh

Odpovědět s citací